Skip to main content

Fotografia kobieca

Zapraszam Cię na niezapomnianą sesję fotograficzną, która pozwoli Ci odkryć swoje piękno i pewność siebie. Podczas naszej sesji będziemy podkreślać Twoją indywidualność i wyjątkowość, tworząc zdjęcia, które staną się nie tylko cudowną pamiątką, ale także skutecznym narzędziem promocyjnym.

Nasze profesjonalne ujęcia przyciągną uwagę na Twoich profilach społecznościowych, sprawiając, że staniesz się inspiracją dla innych. Niech zdjęcia z sesji kobiecej staną się symbolem Twojej siły i elegancji, pozostając z Tobą na zawsze.

Sesja kobieca sensualna czy portretowa to coś więcej niż tylko zdjęcia. Pozwól mi pokazać Twoje ukryte piękno!

Ile kosztuje sesja?

Do wyboru mam cztery pakiety:

  • Sesja w studiu w Rumi, konsultacja przed sesją, czas sesji do 2h, galeria z możliwością wyboru 15 zdjęć do obróbki. Cena 450 zł,
  • Sesja w studiu w Rumi, konsultacja przed sesją, czas sesji do 3h, profesjonalny wizaż, 20 zdjęć do wyboru. Cena 700 zł,
  • Sesja w studiu w Rumi, konsultacja przed sesją, czas sesji do 4h, profesjonalny wizaż, zdjęcia w studiu lifestylowym oraz na wybranym tle z możliwością zdjęć z wodą, 40 zdjęć do wyboru. Fotoksiążka dla Ciebie lub partnera w formacie 20×30 Cena 1100 zł,
  • Sesja plenerowa do 40 km od Rumi plus 100 zł.

Czy sesja kobieca jest tylko dla modelek ?

Absolutnie nie! Sesja jest dla każdej kobiety, niezależnie od wieku, kształtu ciała czy doświadczenia przed obiektywem. Celem jest uwiecznienie piękna i indywidualności każdej kobiety.

Jak się przygotować do sesji kobiecej ?

Przygotowanie do sesji kobiecej obejmuje wybór stroju, makijażu i fryzury zgodnie z własnym stylem co ustalimy podczas rezerwacji terminu. Ważnym aspektem jest w dniu sesji nie nosić uciskającej bielizny, aby podczas zdjęć nie było widocznych śladów od ucisku. Najważniejszą sprawą jest pozytywne nastawienie, zrelaksowanie się i oddanie się chwili podczas sesji.

Ile czasu trwa sesja ?

To zależy od miejsca jakie wybierzesz, ilości stylizacji, wyboru opcji z wizażem czy bez. Sama sesja to czas od 1 h do 4h plus ewentualny makijaż ok 1h.

Jak przebiega sesja ?

  • Zaczynamy od krótkiej rozmowy, woda, kawa, herbata,
  • W międzyczasie prezentujesz stylizacje jakie przygotowałaś. Wspólnie wybieramy 3-4, które wykorzystamy do zdjęć,
  • Zaczynamy powolutku zdjęcia, na spokojnie bez pośpiechu. Często abyś rozluźniła się przed obiektywem pierwsze zdjęcia wykonujemy w tym ubraniu w którym przyszłaś na sesję. Jak już się trochę rozgrzejesz. Zaprezentuję Ci na ekranie aparatu jaka piękna jesteś to przechodzisz do drugiego pomieszczenia w którym zakładasz pierwszą stylizację,
  • Podczas sesji pokazuję przykładowe zdjęcia jak się możesz ustawić, aby ładnie wyglądać. Sporo zdjęć wykonujemy w ruchu żebym mógł wyłapać Twoje spojrzenie, gest, emocje.

Gdzie można wykonać sesję i kiedy ?

Sesję głównie wykonuję przy świetle naturalnym w klimacie lifestylowym u mnie w studiu w Rumi. Drugą opcją jest sesja stylizowana w letnim studiu gdzie znajduję się oryginalne wyposażenie z lat 60-tych. Trzecią możliwością jest plener. Tutaj możliwości jest wiele – plaża, las, miasto, pola, kwitnące ogrody, itp. Sesje w sezonie ślubnym (kwiecień-październik) wykonuję od poniedziałku do czwartku w pozostałym okresie cały tydzień w porach dnia w zależności od wybranego miejsca. Plener zawsz w okolicach wschodu lub zachodu słońca. W studiu pora jest dowolna, do zachodu słońca.

Czy mogę wnosić swoje pomysły do sesji kobiecej ?

Oczywiście! Współpraca z klientką w zakresie pomysłów, stylu sesji i preferencji jest kluczowa. Staram się dopasować styl sesji do Twoich preferencji.

Nie chce żeby moje zdjęcia znalazły się w internecie, czy zapewniasz pełną poufność ?

Jasne kwestia ochrony wizerunku jest dla mnie niezwykle ważna. Wszystkie zdjęcia, które widzisz na mojej stronie są umieszczone po pisemnej akceptacji umieszczenia w materiałach promujących moją działalność. Także bez obaw możesz mieć pewność, że zdjęcia zobaczysz tylko Ty i osoby którym sama się pochwalisz 🙂
Jak długo muszę czekać na zdjęcia i czy mogę wybrać sama te które mi się najbardziej podobają ?
Zdjęcia będą gotowe do 14 dni od momentu ich wybrania z galerii. Na sesji robię wiele zdjęć, aby złapać ten moment. Zazwyczaj przesyłam ok 100 zdjęć abyś mogła wybrać te idealnie Tobie pasujące w ilości zgodnej z zamówionym pakietem. Oczywiście mogę wybrać zdjęcia sam i od razu przesłać te finalne po retuszu.

Połączenie eleganckich stylizacji z nowoczesnymi formami architektury. Druga część sesji to plaża – delikatnie, subtelnie, kobieco.

Połączenie sesji sensualnej w wnętrzach plus delikatny akt z oświetleniem studyjnym na czarnym tle.

Sesja sensualna we wnętrzach można wykonać w wynajętym apartamencie lub w Twoich przestrzeniach. Sesja tego typu nacechowana jest delikatnością i w sposób subtelny pokazanie kobiecego piękna z elementami nagości zakrytej. Doskonale sprawdza się bielizna, koszula, coś czym można się okryć, aby nie pokazać za dużo.

Sesja w klimatycznej opuszczonej szklarni w Gdyni Kolibkach. Nieopodal jest plaża z której również podczas zdjęć skorzystaliśmy.

Do dyspozycji na wyłączność posiadam 140 letni dom w którym zachowane jest wyposażenie z lat od 2o-tych do 80-tych. W tym miejscu możesz cofnąć się w czasie i poczuć jak w filmowym kadrze. Stylizacje pasują tutaj od eleganckich sukien po koronkową bieliznę do sensualnego charakteru sesji.

Serdecznie zapraszam do kontaktu

Chętnie omówię Państwa potrzeby i przygotuję indywidualnie dopasowaną ofertę.

Przejdź do kontaktu