Reportaż: ślub, chrzest, urodziny, rocznica, impreza firmowa, bal, studniówka

Sesje zdjęciowe: narzeczeńskie, ślubne, ciążowe, indywidualne, kobiece, rodzinne, wizerunkowe

Fotobudki: klasyczna, ledowa

Fotografia nieruchomości: zdjęcia ofertowe, ujęcia z drona 

Studio fotograficzne

Kontakt

Zobacz Portfolio

Od 2018 roku spełniam się jako Fotograf ślubny, pomagając parom uwiecznić wyjątkowy dzień. Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż widok uśmiechniętych, szczęśliwych par, które dzięki moim fotografiom z radością wspominają dzień swojego ślubu.

Przygoda z fotografią swoje korzenie ma dużo wcześniej. Wszystko zaczęło się w latach 2008-09 kiedy zafascynował mnie mikro świat przyrody. Uczyłem się wtedy technicznych aspektów fotografii, które wykorzystywałem w makrofotografii. Późniejsze lata to studia ekonomiczne, sesje portretowe i poszukiwanie swojej zawodowej drogi, której kulminacja nastąpiła 15.06.2018 roku kiedy zarejestrowałem swoją własną działalność fotograficzną. Od tego czasu staram się rozwijać swój warsztat jak i zakres usług.

Fotografia ślubna jest jedną z wielu dziedzin jakimi się zajmuję. Wykonuję również reportaże z chrztu, imprez, wydarzeń. Sesje (rodzinne, ciążowe, narzeczeńskie, indywidualne, wizerunkowe). Posiadam również fotobudki. Dużą część czasu poświęcam na sesje nieruchomości i wnętrz. 

Kolejny punkt w rozwoju to otwarcie studia fotograficznego w marcu 2023 roku. Wykonywane będą tutaj sesje rodzinne i dziecięce tematyczne (Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, Dzień babci i dziadka, jesienne, rozpoczęcie roku szkolnego, itp.) Studio to również sesje biznesowe, kobiece, ciążowe, narzeczeńskie.